195грн
Є в наявності
Багато

5 штук або більше: 145грн

Опис

Іноді незручно використовувати стандартні вимикачі стінки та регульований перемикач з автоматичним вимиканням та включенням найбільш відповідного рішення, що дозволяє контролювати освітлення, не беручи участь у близькості до місця, де потрібне освітлення, є комфортним і Економічне рішення. Пристрій працює, виробляючи мікрохвильова піч, що випускається людиною. Крім того, освітлення не буде включено до денного часу, поріг чутливості регулюється. Для правильної продуктивності пристрій (датчик) повинен бути встановлений у кімнаті, де необхідно керувати освітленням. Пристрій має вбудований реле, який захистить його від крапель напруги. Пристрій з міцного пластикового білого кольору.

Обсяг та опис можливостей

Застосуйте ці перемикачі, щоб автоматично вимикати / вимикати для освітлення лампи розжарювання, так і флуоресцент, якщо їх потужність не перевищує допустиму. Це рішення дозволяє максимально збільшити електрику, яка використовується для висвітлення.

Увімкнення та належним чином вимкнення навантаження за допомогою автоматичного перемикання пристрою \ Вимкнення завантаження є основним завданням пристрою, тому пристрій дозволяє включити або вимкнути навантаження. Пристрій захищає включення навантаження вдень.

Склад комплекту:

1) Блок комутатор ― 1 Шт.

Габарити
Розміри блоку комутації (ДxШxВ) 75 x 38 x 28 (мм)
Властивості
Поріг освітлення Регульований
Тривалість включення Регульований
Чутливість Регульований
Відстань дистанційного керування до 10 метрів, регулюється локально, чутливим через будь-які перешкоди до 15 см (скло, дерево, пластик, цегла)
Матеріал пристрою Пластиковый корпус
Робоча температура -30 С ~ +60 С
Живлення та потужність
Робоча напруга 140 - 240 Вт напруги змінного струму 50 / 60гц
Максимальний струм навантаження 1 А або 220 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування <0,05 Вт (двопровідний вхід повинен бути підключений до нульової лінії та фазової лінії)

Ще не було питань.

Рекомендовані товари