breadcrumbs_revolution_theme

Відправка куплених товарів відбувається день замовлення або на наступний день (крім неділі, святкових та інших днів при яких транспортна компанія не працює), після оплати і підтвердження (по e-mailілі по телефону). У рідкісних випадках відправка може бути протягом 2-3 днів після оплати, через переміщення товару між складами або державними святами. Якщо товар оплачений в п'ятницю ввечері, то відправка буде здійснена в понеділок, після вихідних. За домовленістю можлива термінова доставка у вихідні та святкові дні.


Якщо замовлення бло проведено до 13:00 будь-якого дня, окрім неділі, то відправка зазвичай відбувається в цей же день.

Відправка можлива наступними службами:

«УкрПочта» - доставка в поштове відділення на Вашу адресу (працює по всій Україні), терміни доставки посилки 2-7 днів від дати відправлення (залежить від адреси доставки і відстані). Після відправки товару, ми повідомляємо Вам номер посилки по E-mail або SMS.

«Нова Пошта», «Justin», «Meest Express», - доставка перевізником до складу одержувача. Терміни 1-3 дні; в обласні центри лот може бути доставлений вже на наступний день. Після відправки товару, ми повідомляємо Вам номер накладної по E-mail або телефону. При надходженні посилки на склад одержувача, Вам приходить смс-сповіщення. Ви приходите в офіс перевізника у себе в місті, показуєте паспорт або водійське посвідчення, повідомляєте номер накладної та Вам видають посилку. Адреси представництв і номери телефонів можна знайти на сайті компаній. За посиланням можна перевірити, чи є у Вашому місті їх офіс, в обласних центрах може бути кілька офісів у різних районах, а то й було раніше - перевірте, щомісяця відкриваються нові представництва навіть в невеликих містах.

Самовивезення для передачі товару покупцеві обмовляється заздалегідь будь-якими засобами зв'язку.

Оплата послуг доставки

При замовленні на суму от 2000 грн. - доставка товару безкоштовна (Акция временно приостановлена).

Детальні умови безкоштовної доставки:

 1) Безкоштовна доставка діє на всі товари, якщо сума замовлення складає 2000 і більше гривень однією покупкою.

 2) Безкоштовна доставка діє на товари які оплачені тільки методом передоплати.

 3) Безкоштовна доставка діє за умови покупок тільки через корзину магазина.

 4) Безкоштовна доставка не поширюється на акційні товари або товари з додатковою знижкою, скоригованої за домовленістю з магазином.

 5) Умови безкоштовної доставки можуть бути змінені в будь-який час адміністрацією магазину.

При відправленні «Нова Пошта», «Justin», «Укрпошта» -покупець може оплатити доставку при отриманні товару в офісі перевізника, при цьому на наш рахунок переводиться тільки вартість товару без вартості доставки.

Доставка нами тільки в разі передоплати послуг доставки покупцем, при цьому загальна сума до зарахування на карту буде дорівнює: вартість товару + вартість доставки. У суму доставки входить упаковка, робота кур'єра і сама пересилання. Схема оплати орієнтовно діє таким чином:


при пересиланні «Укрпошта» - вартість товару + 27-40 грн

при пересиланні «Новою Поштою» - вартість товару + 40-50 грн

при пересиланні «Justin» - вартість товару + 30-40 грн

при пересиланні «Meest Express» - вартість товару + 30-40 грн

(Ціни доставки вказані орієнтовні, в інформаційних цілях)

при самовивозі - безкоштовно