breadcrumbs_revolution_theme

Ми займаємося пристроями дистанційного і автоматичного включення / вимикання по радіо, WIFI або GSM каналам, пристроями автоматизації "розумного будинку", багатоканальними системами здатними контролюватися за допомогою пультів або автоматичних таймерів і т.д. Діапазон застосувань наших виробів дуже великий, як і діапазон робочих напруг пристроїв починаючи від 3 Вольт до 380, тому застосовувати наші вироби можна, як і автомобілях і пристроях автономного живлення, так і в побутових і промислових середовищах діяльності.
Якщо у вас є утруднення у виборі товару або стоїть проблема в можливості застосування пристроїв, то завжди можна з нами зв'язатися, ми постараємося максимально коректно проконсультувати в потрібному питанні. Якщо є будь-яке питання або пропозицію - сміливо телефонуйте або пишіть. Якщо необхідний зворотний дзвінок, то скористайтеся кнопкою "Передзвоніть мені", ми постараємося Вам передзвонити максимально швидко.
 Ми знаємо що продаємо і до більшості виробів що ми реалізуємо, створюємо індивідуальні інструкції, і намагаємося їх оновлювати. .