breadcrumbs_revolution_theme

Реквізити

Реквізити для оплати, а також наші контактні дані приходять на е-мейл і на телефон після обробки замовлення в електронному листі або ж у Viber чи по SMS.

Якщо Ви дійсно замовили товар, то лист з реквізитами 100% прийде Вам на е-мейл, не сумнівайтеся, шукайте, перевірте папку "спам" в поштовій програмі. Якщо при замовленні Ви не вказували свою адресу електронної пошти, реквізити прийдуть в SMS на номер, який Ви вказали під час замовлення. Якщо Ви вказали метод оплати "При отриманні" або "Накладений платіж", то ми можемо Вам зателефонувати для підтвердження замовлення.

Всі листування ведеться по E-mail, Viber або в онлайн чаті, оскільки це наша і Ваша гарантія по угоді. Пишіть, ми з радістю відповімо на всі Ваші питання по товару або стосуються угоди. Ви отримаєте відповідь у найкоротші терміни, ми завжди на зв'язку!

Оплата

Оплата здійснюється безготівковою формою, готівкою при отриманні (або безготівкою).

Можлива оплата при зустрічі, після попередньої домовленості. Накладений платіж попередньо обмовляється, якщо покупка була не обумовлена ​​раніше, то платіж за покупку повинен проведений передоплатою. Всі комісійні збори, пов'язані з внесенням коштів на карту, оплачує покупець. При покупці декількох видів товарів бажано не робити між ними більшого інтервалу часу, і обов'язково нам написати лист або повідомлення у мессенджер, чи чат, з проханням об'єднати вибрані лоти в одну посилку.


З приводу оплати послуг доставки читайте в розділі "Доставка".

 

Після оплати обов'язково напишіть нам електронного листа з підтвердженням про оплату.