breadcrumbs_revolution_theme

Реквізити

Реквізити для оплати, а також наші контактні дані приходять на е-мейл і на телефон після обробки замовлення в електронному листі або ж по SMS.

Якщо Ви дійсно замовили товар, то лист з реквізитами 100% прийде Вам на е-мейл, не сумнівайтеся, шукайте, перевірте папку "спам" в поштовій програмі. Якщо при замовленні Ви не вказували свою адресу електронної пошти, реквізити прийдуть в SMS на номер, який Ви вказали під час замовлення. Якщо Ви вказали метод оплати "При отриманні" або "Накладений платіж" б то ми можемо Вам зателефонувати для підтвердження замовлення.

Вся листування ведеться по E-mail або в онлайн чаті, оскільки це наша і Ваша гарантія по угоді. Пишіть, ми з радістю відповімо на всі Ваші питання по товару або стосуються угоди. Ви отримаєте відповідь на свій E-mail у найкоротші терміни, ми завжди на зв'язку!

Оплата

Оплата здійснюється на в касі, терміналі або через «Приват24»,«LIQPAY»,«WAYFORPAY», а також  . Можлива оплата при зустрічі, після попередньої домовленості. Накладений платіж попередньо обмовляється, якщо покупка була не обумовлена ​​раніше, то платіж за покупку повинен проведений передоплатою. Всі комісійні збори, пов'язані з внесенням коштів на карту, оплачує покупець. При покупці декількох видів товарів бажано не робити між ними більшого інтервалу часу, і обов'язково нам написати лист з проханням об'єднати вибрані лоти в одну посилку.


З приводу оплати послуг доставки читайте в розділі "Доставка".

 

Після оплати обов'язково напишіть нам електронного листа з підтвердженням про оплату.