Cенсорні вимикачі дзеркал та комплектуючі від 10грн до 1 695грн

Сенсорні локальні вимикачі – це прилади, які використовують для керування електричними ланцюгами легким дотиком. Їх активно застосовують у системах освітлення та інших системах керування електрообладнанням. В Україні вигідно купити сенсорні локальні вимикачі та інше електрообладнання можна в інтернет-магазині Екліпс.

Як працює сенсорний вимикач

Принцип роботи полягає у виявленні змін у навколишньому середовищі та передачі цієї інформації в електричний ланцюг, який керує зв'язаними пристроями. Деякі моделі керуються за допомогою смартфона або пульта дистанційного керування під час підключення до інтернету. Існує кілька типів сенсорних вимикачів:

Інфрачервоні. Для виявлення об'єктів використовують інфрачервоні промені.
  • Ультразвукові. Визначають рух за допомогою ультразвукових хвиль.
  • Ємнісні. Вирізняються високою чутливістю.
  • Мікрохвильові. Реагують на мікрохвильове випромінювання.



Коли прилад виявляє зміни в навколишньому середовищі або рух будь-якого об'єкта, він передає інформацію в електричний ланцюг, який керує пристроями, що з ним пов'язані. Наприклад, якщо пристрій виявляє рух, перемикач може увімкнути світло або систему кондиціювання повітря. Якщо зміни припиняться, обладнання вимкне пов'язані з ним пристрої. Принцип роботи може бути складнішим, залежно від конструкції та умов експлуатації. Класичний електронний розподільний пристрій нагадує сенсорну панель, виготовлену із загартованого скла, зі спеціальним маркуванням. Деякі моделі можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування. Незалежно від зовнішнього вигляду і споживачів електроенергії, що підключаються, прилад обов'язково включає в себе три елементи:

  1. Контролер чи блок управління. Створює сигнали під час торкання.
  2. Напівпровідниковий перетворювач. Перетворює ці сигнали на електричний струм.
  3. Комутаційна частина. Виконує основні функції електричного ланцюга - включення, вимикання, регулювання яскравості світла. 

Після торкання зовнішнього скляного детектора відбувається активація контролера, який подає електричний сигнал для включення реле.

Сенсорний вимикач світла

Це - електронний пристрій, який керує освітленням за допомогою простого натискання на сенсорну панель. Натомість, для керування освітленням використовується сенсор, розташований на поверхні вимикача.

Устаткування працює наступним чином:

  1. Коли людина наближається до прохідного перемикача, датчик фіксує тепло тіла та починає роботу.
  2. Якщо користувач торкається поверхні перемикача або проходить повз нього на близькій відстані, датчик виявляє дотик або рух і передає сигнал в керуючу систему.
  3. Керуюча система перетворює сигнал на електричний імпульс і відправляє його у світлову систему для включення або вимкнення.

Деякі перемикачі також можуть служити регуляторами напруги та яскравості світла. Сенсори світла широко використовують у багатьох сферах.:

  • меблеве виробництво,
  • комерційних будинках,
  • житлових приміщеннях;
  • готелях.

Їх встановлюють в інших громадських місцях, де потрібно забезпечити швидке та зручне керування освітленням. У домашніх умовах вони полегшують управління світлом і роблять його більш ефективним.

Переваги обладнання

Сенсорні пристрої вигідно відрізняються від звичайних перемикачів такими перевагами:

  • Безшумна робота.
  • Відсутність механічного зношування.
  • Світлова індикація стану приладу.
  • Безпека. Пристрої не становлять небезпеки для маленьких дітей та домашніх тварин, оскільки повністю виключають ймовірність мимовільного включення або вимкнення пов'язаного з ними обладнання.
  • Енергоефективність. Вмикають та вимикають світло в автоматичному режимі, без присутності людини. Це значно скорочує витрати електроенергії..

Сучасні сенсорні вимикачі виконують самі функції, як і клавішні. Від своїх попередників вони відрізняються привабливішим зовнішнім виглядом та можливістю дистанційного керування. Завдяки цим плюсам та доступній ціні, пристрої набули широкого поширення в Україні..

Де купити?

Перш ніж купити перемикач, слід звернути увагу на такі параметри:

  • Вбудований таймер. Опція дозволяє автоматично вмикати або вимикати світло у певний час. Таке обладнання встановлюють переважно в коридорах та на сходових маршах.
  • Час відгуку. Ця характеристика пристрою показує, як швидко спрацьовує прилад після контакту з пальцем або іншим предметом.
  • Спосіб керування. Існують вимикачі, якими можна керувати за допомогою смартфона, спеціального пульта, натисканням на сенсорну панель або голосом.
Також важливо вибрати тип пристрою:
  • Для ємнісних приладів характерні невелике зусилля спрацьовування та висока чутливість дзеркала, проте вони потребують частого очищення загартованого скла.
  • З дистанційним керуванням. Управління за допомогою смартфона або пульта зручне у спальнях та дитячих кімнатах, а також при розміщенні обладнання у важкодоступному місці.


В Україні купити ємнісні сенсорні вимикачі, розетки для кухні, групи датчиків та інші пристрої можна в магазині дистанційних та автоматичних приладів Екліпс. Ми пропонуємо меблеві комплектуючі, одинарні, подвійні та потрійні перемикачі, а також інші дистанційні та сенсорні пристрої.



Показано з 1 по 15 із 26 (всього 2 сторінок)