1 365грн
Є в наявності
Закінчується

3 штук або більше: 1 350грн

Опис:

Звичайна світлова стрічка RGB може відображати лише один колір одночасно, що є монотонним. Але в нашій новій версії інтелектуальної світлодіодної стрічки SONOFF L3 Pro RGBIC кожна лампа на L3 Pro має IC (вбудовану незалежну мікросхему) керування, а світлові стрічки можуть відображати декілька кольорів одночасно, створюючи барвисту світлову атмосферу.

Незалежно від того, чи збираєтеся ви в похід, святкуєте свята чи прикрашаєте свою кімнату, стрічкові світильники RGBIC завжди подарують вам багатші кольорові комбінації та уяву. 44 світлових ефекту попередньо налаштовано для різних сцен. Завдяки вбудованому високочутливому мікрофону ви можете танцювати під світло, яке можна синхронізувати з різними музичними ритмами в музичному режимі.

Крім цього, L3 Pro може працювати з Alexa, Google Assistant і SmartThings, ви можете регулювати яскравість і колірну температуру за допомогою голосу. За допомогою Alexa ви навіть можете перемикати попередньо встановлений сюжетний режим за одну секунду..

Особливості:

Розумні ефекти RGBIC - На відміну від RGB, світлодіодні стрічки SONOFF L3 Pro RGBIC можуть відображати кілька кольорів одночасно, створюючи барвисту атмосферу освітлення.

44 попередньо встановлені сцени світлових ефектів - 44 попередньо встановлені світлові ефекти для ваших потреб у різних сценах. Стрічкові світильники RGBIC завжди дарують вам багатші кольорові комбінації та уяву.

Музичний режим - Завдяки вбудованому високочутливому мікрофону світлодіодні стрічки L3 Pro RGBIC можуть синхронізуватися з різними музичними ритмами.

Голосове керування - Наші планки L3 Pro підтримують Google Assistant, Alexa та SmartThings. Ви можете змінювати колір, його яскравість і температуру голосом. Alexa навіть може перемикати попередньо встановлений сюжетний режим за одну секунду.

Локальне керування - Ви можете керувати своїми світлодіодними стрічками за допомогою локального керування, не турбуйтеся про те, що вас обмежує середовище Wi-Fi або сигнал мобільного телефону..

Загальні технічні характеристики:

Модель L5МPRO

Вхідна напруга 5 В постійного струму

ССТ 2500-6500К

150 світлодіодів

Довжина світлодіодної стрічки 5 м.

Робоча температура -10 ° С ~ 40 ° С

IP-клас захисту IP20

Вхід контролера Wi-Fi 5 В постійного струму

Вихід контролера Wi-Fi 5 В постійного струму 2 А

Макс. потужність 10 Вт

Wi-Fi IEEE 802.11b 2.4G

Центр завантажень:

Посібник користувача та сертифікація

Склад комплекту:

1) WiFi контролер – 1 Шт.

2) USB кабель-1 Шт.

4) Світлодіодна стрічка на 5 М – 1 Шт.

Завантажити додаток
Додаток для Android Завантажити
Додаток для Apple Завантажити
Властивості
Кількість світлодіодів 150
Клас захисту IP20
Відстань дистанційного керування Необмежено, залежить від інтернет
Робоча радіочастота 2.412 ~ 2.484 ГГц (Wi-Fi)
Робоча температура -10 С ~ +40 С
Живлення та потужність
Тип живильного струму DC
Робоча напруга 5 В постійного струму
Максимальний струм навантаження 2 А
Максимальна потужність підключаємого навантаження 10 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування < 1 Вт

Ще не було питань.

Рекомендовані товари

Теги: 4ch