Опис:

SONOFF Zigbee Bridge Pro — це оновлений міст Zigbee, який дозволяє вам керувати до 128 допоміжних пристроїв з більшою ємністю і стабільністю, пристрої, що підключаються, можуть виступати в якості маршрутизаторів Zigbee для розширення діапазону мережі.

У SONOFF Zigbee Bridge Pro додані нові функції, такі як безпека розумного будинку, локальна інтелектуальна сцена та проста постановка та зняття з охорони. Ви можете налаштувати 3 режими, встановивши різні пристрої для встановлення на охорону. Локальна розумна сцена завжди працює також добре, навіть якщо Wi-Fi вимкнено. Вбудований високоточний локальний RTC короткочасне відключення живлення не вплине на синхронізацію часу. Графік роботи може повернутись до роботи після відновлення живлення. Зверніть увагу, що локальна сцена призначена лише для пристроїв Zigbee.

Інтелектуальний перемикач SONOFF ZBMINI-L, інтелектуальна розетка S26R2ZB, бездротовий перемикач SONOFF Zigbee та такі датчики, як датчик температури та вологості-SNZB-02, датчик руху-SNZB-03 та бездротовий датчик дверей/вікна-SNZB-04, можуть бути підключені Zigbee Bridge Pro, щоб надати вам більше можливостей для створення різних зв'язків між сценами. Він також може керувати Alexa, Google Assistant та SmartThings для голосового управління вашим будинком.

 

Документація: Посібник користувача

Особливості:

Підтримує додавання до 128 пристроїв

Безпека розумного будинку

Налаштуйте режими домашньої безпеки, такі як домашній режим, режим відсутності та режим сну.

Міст можна використовувати як локальну сигналізацію.

Локальна інтелектуальна сцена

Прив'язка синхронізації та сцени між пристроями Zigbee може виконуватися у звичайному режимі, навіть якщо мережу вимкнено.

Підтримка двох протоколів Wi-Fi та Zigbee

Встановіть зв'язок між пристроями Zigbee та пристроями WiFi.

Надійне підключення, безмежні можливості Міст підтримує додавання пристроїв ZigBee, випущених SONOFF, таких як інтелектуальний перемикач ZBMINI-L та інтелектуальна розетка S26R2ZB, що робить ваш будинок розумнішим.

ПРИМІТКА. ZB Bridge-P може безпосередньо підключати 26 додаткових пристроїв (10 кінцевих пристроїв + 16 маршрутизаторів або 26 маршрутизаторів). Якщо ви хочете підключитися до 128 пристроїв, потрібні маршрутизатори, і один маршрутизатор-пристрій може бути розширено для підключення 20-32 пристроїв.

SONOFF Zigbee Bridge Pro може працювати з такими пристроями: Маршрутизатор: інтелектуальний комутатор ZBMINI, інтелектуальна вилка S40 Lite ZB, інтелектуальна вилка S31 Lite ZB, інтелектуальна вилка S26R2ZB Кінцевий пристрій: інтелектуальний комутатор SNZB-02. до, датчик руху SNZB-03, датчик дверей/вікна SNZB-04

Склад комплекту:

1) SONOFF Zigbee Bridge Pro - 1 Шт.

2) USB кабель - 1 Шт.

3) Посібник користувача - 1 Шт.

Завантажити додаток
Додаток для Android Завантажити
Додаток для Apple Завантажити
Габарити
Розміри 62 x 62 x 20 (ММ)
Властивості
Програма управління eWeLink
Відстань дистанційного керування За WIFI залежить від зони покриття роутера. По zigbee залежить від передавальних пристроїв
Матеріал пристрою Пластик
Робоча радіочастота Wi-Fi + Zigbee
Робоча температура -10 С ~ +40 С
Живлення та потужність
Тип живильного струму DC
Робоча напруга USB 5 В постійного струму
Енергоспоживання в режимі очікування не більше 100мА

Ще не було питань.

Рекомендовані товари