225грн
Є в наявності
Мало

3 штук або більше: 220грн

Опис:

Маленький і компактний інтелектуальний вимикач використовується для різних типів розподільних коробок, навіть для самих маленьких розподільних коробок стандарту ЄС. Буде зручно автоматизувати вашу побутову техніку в додатку Ewelink за допомогою смартфона або голосової команди. 

Особливості:

1. Зробіть із звичайних приладів або обладнання розумні пристрої.

Наприклад, переобладнати настільну лампу на розумну настільну лампу, а мобільний телефон може керувати вимикачем світла. Щоб перетворити стельовий світильник на інтелектуальний стельовий світильник, вам потрібно лише підключити модуль інтелектуального перемикача до перемикача, і тоді помічник Alexa/Google зможе керувати перемикачем світла.

2. Управління мобільним додатком.

Керуйте увімкненням та вимкненням пристрою, синхронізацією, зворотним відліком та іншими функціями через мобільний телефон. Поки мобільний телефон має інтернет, модуль комутації будинку можна контролювати віддалено з будь-якої точки світу.

3. Голосове керування.

Підтримка голосових помічників, таких як Tmall Genie, Alexa, Google Home, та реалізація таких функцій, як перемикачі; «Алексо, увімкни світло на кухні». Ви можете включити світло однією пропозицією та насолоджуватися зручним розумним життям.

4. Таймери.

Ви можете керувати перемиканням, синхронізацією, зворотним відліком та іншими функціями пристрою через мобільний телефон. Наприклад, можна вимкнути світло у вітальні через 2 години. 18:15 Вимкнути духовку. Включити котел о 21:00. Ви також можете синхронізувати пристрій, коли вас немає вдома. (Через додаток: Ewelink)

5. Груповий контроль.

Пристрої можна згрупувати задля досягнення єдиного управління (одночасне перемикання, синхронізація тощо. буд.);

6. Синхронізація.

Через налаштування пристрій можна зв'язати з іншими розумними сценами, щоб зробити життя розумнішим; наприклад, встановити домашню сцену: автоматично увімкнути світло у вітальні, телевізор та кондиціонер.

7. Спільне використання та безпека.

Основний обліковий запис можна розділити з іншими членами сім'ї, а функції та настройки повністю зберігаються та копіюються.

8.Память попереднього стану.

Відновіть живлення після збою живлення, не турбуючись про зміну стану обладнання, та підтримуйте стан до збою живлення. Якщо пристрій був увімкненим до вимкнення живлення, цей стан автоматично відновлюється при повторному ввімкненні живлення. (Можна налаштувати завжди увімкнено, завжди вимкнено або попередній стан у налаштуваннях програми)

8. WiFi-з'єднання, шлюз не потрібен.

Зроби сам, спосіб підключення простий, кожен може перетворити майже будь-який пристрій своїми руками на розумне. Для підключення не потрібно шлюз, досить простого роутера з інтернетом, та й смартфона.

Специфікація:

Вхід: 100-250 В змінного струму, 50/60 Гц, 5 А макс.

Вихід: 100-250 В змінного струму, 50/60 Гц, 5 А Макс.

Wi-Fi: IEEE 802.11 b / g / n 2,4 ГГц

Матеріал: Полікарбонат V0

Розмір: 57X41X21 мм

Склад комплекту:

1) Wifi вимикач- 1 Шт.

Завантажити додаток
Додаток для Android Завантажити
Додаток для Apple Завантажити
Габарити
Розміри блоку комутації (ДxШxВ) 57 x 41 x 21 (мм)
Властивості
Механізм безпеки WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Програма управління Ewelink
Стандарт IEEE IEEE802.11b/g/n
Тип безпеки WEP/TKIP/AES
Відстань дистанційного керування Необмежений, залежить від інтернет
Матеріал пристрою Полікарбонат
Робоча радіочастота 2.412 ~ 2.484 ГГц (Wi-Fi)
Робоча температура -10 С ~ +40 С
Живлення та потужність
Тип живильного струму AC
Робоча напруга 100- 250В змінної напруги 50 / 60Hz
Максимальний струм навантаження 5 А або 1000 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування < 0,3 Вт

Ще не було питань.

Рекомендовані товари