2 095грн
Є в наявності
Достатньо

3 штук або більше: 2 080грн

Опис:

Вам потрібен один пристрій для централізованого контролю кількох електричних пристроїв у вашому домі, для освітлення, обігрівачів, охолоджувачів, штор, дверей та вікон? Легко! NSpanel може контролювати всі ці пристрої, пропонуючи інтегровану панель HMI для домашньої автоматизації, яка супер комфортна, все, що вам потрібно зробити, це один дотик.

Настінний вимикач оснащений вбудованим термостатом та датчиками навколишнього середовища. Ви можете встановити різні температури в кімнаті протягом різних періодів часу, а NSpanel автоматично запускає обладнання для нагрівання або охолодження відповідно до умов налаштування, щоб утримувати приміщення при комфортній температурі. Крім того, NSpanel має скрипт з функцією керування, ви можете встановити різні режими для пробудження, робота, розваги та сну, а також можна вимикати режими в будь-який час..

Така потужна панель, і як її контролювати? Існує три способи контролю Sonoff Nspanel: використовуйте вбудовані двоканальні вимикачі або сенсорний екран, якщо ви знаходитесь на відстані дотику, використовуйте мобільний додаток, коли ви знаходитесь на великій відстані, а також голосовий контроль. Sonoff Nspanel сумісний з різними пристроями Sonoff, такими як інтелектуальні світлодіодні цибулини, світлодіодні лампочки, світлодіодні стрічки, S26 / S55, TX, Minir2, POWR3!

Особенности:

【Все в одному центрі контролю】 Nspanel може допомогти вам досягти використання специфічних режимів сцени в різних сценах за одним дотиком. На додаток до контролю за сценарієм, він сумісний з майже всіма пристроями Sonoff та функцією управління центральним контролем.

【Інтегрована панель HMI】 Sonoff Nspanel центрально інтегрує контроль HMI, елемент інтелектуального контролю температури та інтелектуального перемикача, повертаючи свій будинок до комфортного та розумного місця.

【Домашня автоматизація з термостатом】Використовуючи вбудований потужний термостат, ви можете встановити різні температури в кімнаті в різні періоди часу, а NSpanel автоматично запускає обладнання для нагрівання або охолодження відповідно до умов налаштування, щоб утримувати приміщення за заданою температурою..

【Кілька методів управління】 Ви можете використовувати двоканальні виходи, сенсорний екран та додаток EWelink для керування Sonoff Nspanel; Крім того, Sonoff NSpanel підтримує Alexa, Alice, Google Assistant І навіть ярлики Siri, Ви можете керувати побутовою технікою простим голосом.

【Знати час і погоду】 З вбудованими датчиками Wi-Fi та підключенням, NSpanel Smart Scene Sound Creams може оновити в реальному часі, температура в режимі реального часу, температуру відтворення, час та дати.

Центр завантажень:

 • Специфікація пристрою
 • Склад комплекту:

  1) NSPanel - 1 Шт.

  2) Гвинти - 2 Шт.

  3) Керівництво користувача - 1 Шт.

  Завантажити додаток
  Додаток для Android Завантажити
  Додаток для Apple Завантажити
  Габарити
  Розміри блоку комутації (ДxШxВ) 86 x 86 x 41 (мм)
  Властивості
  Діапазон вимірювання температури от-55°C до + 125°C (DS18B20)
  Механізм безпеки WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
  Операційна система ANDROID, iOS
  Програма управління eWeLink
  Стандарт IEEE IEEE802.11b/g/n
  Тип безпеки WEP/TKIP/AES
  Матеріал пристрою Пластиковий корпус
  Кількість каналів 2 канали
  Робоча радіочастота 2.412 ~ 2.484 ГГц (Wi-Fi)
  Робоча температура -10 С ~ +40 С
  Живлення та потужність
  Тип живильного струму AC
  Робоча напруга 100 - 240 В змінного струму 50/60Hz
  Максимальний струм навантаження 4 А або 200 Вт на канал
  Енергоспоживання в режимі очікування < 0,3 Вт

  Ще не було питань.

  Рекомендовані товари