930грн
Є в наявності
Достатньо

3 штук або більше: 920грн

Опис:

Шукаєте інтелектуальний перемикач, щоб легко керувати стельовим вентилятором з підсвічуванням? Досить шукати! SONOFF iFan04 це те, що вам потрібно. iFan04, нова версія iFan03, більш стабільна за продуктивністю, яка є стельовим контролером вентилятора по Wi-Fi і контролером освітлення, для управління стельовим вентилятором з вашого телефону, де б ви не знаходилися. Голосове керування призначене для того, щоб ви могли легко керувати iFan04 для увімкнення або вимкнення вентилятора та освітлення, не вимагаючи ручного керування. Підтримка управління стельовим вентилятором за допомогою світла з телефону, де б ви не знаходилися і коли захочете. Заплануйте його увімкнення та вимкнення в денний або нічний час або в будь-який час протягом дня, і він буде вмикатися або вимикатися автоматично. Поставляється разом з пультом дистанційного керування RM433, за допомогою якого ви можете налаштувати вентилятор на низьку, середню та високу швидкість для отримання різних рівнів відчуття прохолоди. Функція сцен у програмі дозволяє вам керувати одним або декількома пристроями SONOFF швидко та одночасно одним натисканням.

SONOFF iFan04 поставляється з пультом дистанційного керування 433 RF, за допомогою якого ви можете вмикати/вимикати вентилятор та освітлення, а також регулювати швидкість обертання вентилятора у приміщенні.

Особливості:

Пряма заміна- Легко замінити існуючий звичайний стельовий вентилятор з контролером освітлення на iFan04, і ви негайно отримаєте розумний стельовий вентилятор з підсвічуванням.


Управління зі смартфона та пульта 433 МГц - Через додаток eWeLink ви можете легко дистанційно керувати стельовим вентилятором з підсвічуванням на смартфоні iOS та Android у будь-якому місці та в будь-який час. Також можна керувати пристроєм за допомогою пульта дистанційного керування RM433 (входить до комплекту). Невеликий дизайн пульта дистанційного керування з частотою 433 МГц дозволяє повісити його на стіну (кронштейн комплектується окремо) як настінний бездротовий вимикач або зняти його як пульт дистанційного керування при необхідності.

3 швидкості вентилятора Програма дозволяє вибирати низьку, середню та високу швидкість вентилятора, щоб підтримувати комфорт у кімнаті. Крім того, пульт дистанційного керування RM433 також можна використовувати для регулювання рівня охолодження за вашим бажанням.

Таймер та розклад - Встановивши одиночний, повторюваний таймер та таймер зворотного відліку, стельовий вентилятор та контролер освітлення iFan04 WiFi можна автоматично вмикати/вимикати у певний час.

Голосове керування без допомоги рук - SONOFF iFan04 сумісний з Amazon Alexa (Amazon Echo/Echo Dot/Amazon Tap) та Google Home Assistant. Це дозволяє вам використовувати свій голос для керування стельовим вентилятором з підсвічуванням та насолоджуватися роботою без допомоги рук.

Специфікація та посібник користувача:

Перейті та завантажити

Склад комплекту:

1) WiFi контролер управління вентилятора-1 Шт.

2) Пульт дистанційного керування – 1 Шт.

3) Посібник користувача - 1 Шт.

Завантажити додаток
Додаток для Android Завантажити
Додаток для Apple Завантажити
Габарити
Розміри блоку комутації (ДxШxВ) 116 x55 x 26 (мм)
Розміри пульта управління (ДxШxВ) 86 x45 x 13 (мм)
Властивості
Механізм безпеки WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Програма управління eWeLink
Стандарт IEEE IEEE802.11b/g/n
Тип безпеки WEP/TKIP/AES
Відстань дистанційного керування Необмежено, залежить від інтернет
Матеріал пристрою Пластик PC V0
Кількість каналів 1 канал для вентилятор, 1 канал для освітлення
Робоча радіочастота 2.412 ~ 2.484 ГГц (Wi-Fi)
Робоча температура 0 С ~ +60 С
Живлення та потужність
Тип живильного струму AC
Робоча напруга 100 - 240 В змінної напруги 50 / 60Hz
Максимальний струм навантаження Вентилятор - 250 В, 2 А (500 Вт); Світло - 3 А (600 Вт лампа розжарювання 300 Вт - LED)
Енергоспоживання в режимі очікування < 0,3 Вт
Батарейка пульта A27 (Входить в комплект)

Ще не було питань.

Рекомендовані товари