385грн
Є в наявності
Багато

3 штук або більше: 380грн

Опис:

RF перемикач Sonoff - це версія Sonoff з вбудованим модулем радіочастотного приймача 433,92 МГц. Цей перемикач бездротової мережі можна використовувати разом з радіочастотним пультом дистанційного керування, який дозволяє вам керувати приладами в приміщенні. Перемикач дистанційного керування дозволяє користувачам віддалено вмикати / вимикати підключені пристрої через додаток EWeLink з будь-якої точки світу.

SONOFF RF знайома багатьом любителям розумного будинку. На його основі виходить RFR2, як оновлена ​​версія. На цей раз SONOFF модернізував RFR2, підвищивши продуктивність і безпеку, але по тій же ціні.

RFR2 - це інтелектуальний комутатор Wi-Fi 433 МГц для самостійної роботи з сертифікатом ETL, який забезпечує користувачам легке управління розумним будинком. Точно так же для них є ті ж функції, що оновлений RFR2 також підтримує користувачів для доступу до інших інтелектуальних функцій, які підтримує класичний RFR2, включаючи дистанційне керування через додаток, голосове управління без допомоги рук, розклад синхронізації, інтелектуальну сценанрій, стан синхронізації, управління по радіор 433 МГц. , Групове управління і управління по локальній мережі. Простіше кажучи, RFR2 має ті ж функції, але відрізняється тільки зовнішнім виглядом і внутрішніми характеристиками. Давайте подивися на його нові зміни!


Корпус виготовлений з вогнетривкого полімерного матеріалу PC LEXAN ™ 940A з класом UL-94 V0, який може витримувати до 125 ℃ і забезпечує високу термостійкість і міцну структурну стабільність. Вбудована антена дозволяє збільшити чутливість прийому сигналу на 40%. Конструкція строго контролює вимоги до ізоляції, мікропереключенію і випробувань установки, щоб гарантувати надійність і безпеку RFR2. Для запобіжника використовується термоусаджувана гільза, що забезпечує кращу електричну ізоляцію.

Якщо ви хочете дізнатися більш детальну інформацію про поліпшення безпеки та продуктивності RFR2, перейдіть на цю сторінку з інформацією для користувача.

Бездротовий вимикач харчування Sonoff - це доступне пристрій, який надає користувачам можливість керування розумним будинком. Це бездротової електричний вимикач, який можна підключати до широкого спектру пристроїв. Бездротовий комутатор Sonoff передає дані на хмарну платформу через WiFi-маршрутизатор, що дозволяє користувачам дистанційно керувати усіма підключеними пристроями через додаток eWeLink. Хмарний сервер Sonoff RF - це глобальний сервер Amazon AWS.

Радіочастотний перемикач Sonoff робить всю побутову техніку інтелектуальної. Якщо мобільний телефон знаходиться в мережі 2G / 3G / 4G / WiFi з доступом інтернет, то користувачі можуть дистанційно керувати пристроями, вимикаючи їх з будь-якого місця в будь-який час. Інший доступною функцією є установка розкладу часу для пристроїв, які можуть включати таймери розкладу / зворотного відліку / циклу, і, таким чином, можуть допомогти користувачам підтримувати легке життя. Додаток eWeLink дозволяє користувачам легко керувати пристроями.

Версію програми для iOS можна завантажити в App Store, а версію для Android - в Google Play.

Особливості:

Сертифіковане ETL Дистанційне включення / вимикання - включення і виключення електричних пристроїв з будь-якого місця.

Радіочастотний пульт дистанційного керування - включення / вимикання за допомогою радіочастотного пульта дистанційного керування 433 МГц в приміщенні Управління в локальній

WIFI Мережі - включення / вимикання пристрою, навіть якщо Wi-Fi не маючи доступу до iнтернету.

Статус синхронізації - статус пристрою в реальному часі передається в додаток.

Установка таймерів розкладу / зворотного відліку / циклу для включення / вимикання в зазначений час.

Share Control - Керуйте та діліться своїми розумним будинком разом з сім'єю

Включення і вимикання групи пристроїв одним натисканням

Розумний сценарій - включається / вимикається по температурі / вологості іншого пристрою або інших умов навколишнього середовища від будь-яких датчиків і пристроїв доданих в додатку

Сумісність - відмінно працює з Amazon Alexa, Google Assistant, Google Home, IFTTT.

Специфікація:

Живлення: 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц

Вихід: 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц

Кількість каналів: 1-канал

Wi-Fi: IEEE 802.11 b / g / n 2,4 ГГц

Матеріал корпусу: Полікарбонат

Розмір пристрою: 88X39X24 мм Вага: 59гр.

Максимальна потужність навантаження: 2200 Вт або 10А

Склад комплекту:

1) Sonoff BASICRFR2- 1 Шт.

Завантажити додаток
Додаток для Android Завантажити
Додаток для Apple Завантажити
Габарити
Розміри блоку комутації (ДxШxВ) 88 x 38 x 23 (мм)
Властивості
Механізм безпеки WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Можливість підключення додаткових пультів Да
Програма управління eWeLink
Стандарт IEEE IEEE802.11b/g/n
Тип безпеки WEP/TKIP/AES
Відстань дистанційного керування Не ограничено, зависит от интернет
Матеріал пристрою Пластиковий корпус
Кількість каналів 1 канал
Робоча радіочастота 2.412 ~ 2.484 ГГц (Wi-Fi) + 433 мГц (Радио)
Робоча температура -10 С ~ +60 С
Живлення та потужність
Тип живильного струму AC
Робоча напруга 100 - 240 В переменного напряжения 50/60Hz
Максимальний струм навантаження 10 А или 2200 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування < 0,3 Вт

Ще не було питань.

Рекомендовані товари