260грн
Є в наявності
Багато

3 штук або більше: 255грн

Опис:

Віддалене реле працює, отримуючи радіосигнал з пульта керування, натиснувши кнопку. Приймач для отримання сигналу може бути встановлений у кімнаті або на вулиці, на відстані відповідного робочого радіусу пульта дистанційного керування. Приймач має вбудоване реле, яке керує бажаним навантаженням. Пульт виглядає як невеликий передавач з пультом дистанційного керування, подібний до пульта дистанційного керування від автосигналізації. На пультові є кнопки, які контролюють реле. Тип та вигляд пульта може бути найбільш різноманітними і залежать від вимог від пристрою. Корпус пристрою виконан з міцного пластику.

Галузь застосування:

Застосовуйте ці перемикачі для віддаленого включення \ вимкнути освітлювальні лампи як лампи розжарювання, так і флуоресцентні, малопотужні електричні двигуни, стартери та інші пристрої, якщо їх енергоспоживання не перевищує допустиму.

Як це працює?

Включення та, відповідно, вимкнення навантаження за допомогою пульта дистанційного керування є основним завданням пристрою, тому одно-канальний пристрій дозволяє включити або вимкнути одну лінію навантаження, а багатоканальний, відповідно, декілька. Залежно від типу використовуваного пристрою, є 3 або більше типів керування навантаженням, наприклад, 1 - утримуйте (без фіксації), перетворюючи кнопку навантаження за допомогою пульта дистанційного керування та вимкнення, коли кнопка випущена, 2 - фіксація (тригер), увімкніть навантаження, натиснувши кнопку та вимикайте, неодноразово натискаючи одну кнопку, 3 - режим перемикання, режим, у якому активується однією кнопкою, і вимкнення іншою.

Особливості:

Головна особливість цієї моделі, крім високої надійності, є вихідні контакти реле типу перемикання, які є "сухими", а саме вони не мають ніякої напруги. Пристрій може керувати будь-яким навантаженням з будь-якою напругою від 0 до 250 вольт та струму до 10 ампер, а також може контролювати різноманітними сигнальними (низькострумовими) ланцюгами.

Склад комплекту:

1) Пульт дистанційного керування (тип залежить від вибору) - 1 Шт.

2) Реле перемикання приймача - 1 Шт.

3) Корпус приймача-вимикача - 1 Шт.

4) Короткий посібник користувача (рос.) - 1 Шт.

Габарити
Розміри блоку комутації (ДxШxВ) 83 x 40 x 25 (мм)
Розміри пульта управління (ДxШxВ) 50 x 40 x 13 (мм)
Властивості
Батарейка пульта 12V23A (A23 23A 23GA 23AE) (Входить в комплект)
Зберігання в незалежній пам'яті Так
Можливість підключення додаткових пультів Так
Тип контактів реле Перемикальний контакт (SPDT)
Відстань дистанційного керування Відкрите - до 200 метрів (відкритий простір без будь-яких перешкод) Закрите - до 40 метрів
Матеріал пристрою Пластиковый корпус
Кількість каналів 1 (Возможность управлять 1-ой линией нагрузки)
Робоча радіочастота 433 мГц
Робоча температура -30 С ~ +60 С
Живлення та потужність
Тип живильного струму AC
Робоча напруга 140 - 240 В змінної напруги 50 / 60Hz
Максимальний струм навантаження 10 А
Енергоспоживання в режимі очікування < 0.05 Вт
Сергій / 04.11.2022
Підкажіть будь ласка чи можливо на даний пристрій підключити, наприклад соленоїд центрального замка автомобіля (12вольт)
Віктор
Доброго дня. Так, можливо.

Рекомендовані товари