260грн
Є в наявності
Достатньо

3 штук або більше: 255грн


Опис:

Віддалене реле працює, отримуючи радіосигнал з пульта керування, натиснувши кнопку. Приймач для отримання сигналу може бути встановлений у кімнаті або на вулиці, на відстані відповідного робочого радіусу пульта дистанційного керування. Приймач має вбудоване реле, яке керує бажаним навантаженням. Пульт виглядає як невеликий передавач з пультом дистанційного керування, подібний до пульта дистанційного керування від автосигналізації. На пультові є кнопки, які контролюють реле. Тип та вигляд пульта може бути найбільш різноманітними і залежать від вимог від пристрою. Корпус пристрою виконан з міцного пластику.

Галузь застосування:

Застосовуйте ці перемикачі для віддаленого включення \ вимкнути освітлювальні лампи як лампи розжарювання, так і флуоресцентні, малопотужні електричні двигуни, стартери та інші пристрої, якщо їх енергоспоживання не перевищує допустиму.

Як це працює?

Включення та, відповідно, вимкнення навантаження за допомогою пульта дистанційного керування є основним завданням пристрою, тому одно-канальний пристрій дозволяє включити або вимкнути одну лінію навантаження, а багатоканальний, відповідно, декілька. Залежно від типу використовуваного пристрою, є 3 або більше типів керування навантаженням, наприклад, 1 - утримуйте (без фіксації), перетворюючи кнопку навантаження за допомогою пульта дистанційного керування та вимкнення, коли кнопка випущена, 2 - фіксація (тригер), увімкніть навантаження, натиснувши кнопку та вимикайте, неодноразово натискаючи одну кнопку, 3 - режим перемикання, режим, у якому активується однією кнопкою, і вимкнення іншою.

Особливості:

Головна особливість цієї моделі, крім високої надійності, є вихідні контакти реле типу перемикання, які є "сухими", а саме вони не мають ніякої напруги. Пристрій може керувати будь-яким навантаженням з будь-якою напругою від 0 до 250 вольт та струму до 10 ампер, а також може контролювати різноманітними сигнальними (низькострумовими) ланцюгами.

Склад комплекту:

1) Пульт дистанційного керування (тип залежить від вибору) - 1 Шт.

2) Реле перемикання приймача - 1 Шт.

3) Корпус приймача-вимикача - 1 Шт.

4) Короткий посібник користувача (рос.) - 1 Шт.

Габарити
Розміри блоку комутації (ДxШxВ) 83 x 40 x 25 (мм)
Розміри пульта управління (ДxШxВ) Залежить від пульта
Властивості
Зберігання в незалежній пам'яті Так
Можливість підключення додаткових пультів Так
Тип контактів реле Перемикальний контакт (SPDT)
Відстань дистанційного керування Від 50 до 2000 Метрів (залежить від пульта)
Матеріал пристрою Пластиковый корпус
Кількість каналів 1 (Возможность управлять 1-ой линией нагрузки)
Робоча радіочастота 433 мГц
Робоча температура -30 С ~ +60 С
Живлення та потужність
Тип живильного струму AC
Робоча напруга 140 - 240 В змінної напруги 50 / 60Hz
Максимальний струм навантаження 10 А
Енергоспоживання в режимі очікування < 0.05 Вт
Батарейка пульта Залежить від пульта, входить в комплект
Сергій / 04.11.2022
Підкажіть будь ласка чи можливо на даний пристрій підключити, наприклад соленоїд центрального замка автомобіля (12вольт)
Віктор
Доброго дня. Так, можливо.

Рекомендовані товари