240грн
Очікується

3 штук або більше: 235грн

Опис:

Якщо незручно користуватися стандартними настінними вимикачами, а вимикач з дистанційним управлінням, який дозволяє регулювати освітлення, перебуваючи в віддаленості від стаціонарного вимикача - це комфортне рішення. Такі дистанційні вимикачі освітлення на своєму пульті мають кілька спеціальних кнопок, за допомогою яких можна включати або вимикати світло. Виглядає вимикач світла з пультом, як невеликий передавач з пультом дистанційного вимикання, схожим на пульт від кондиціонера. На пульті є кнопки, які управляють освітлення. Виконано пристрій з міцного пластику білого забарвлення, тому він гармонійно віллється в будь-який сучасний інтер'єр.


Область застосування:

Застосовують дані вимикачі для дистанційного включення \ відключення ламп освітлення як розжарювання, так і люмінесцентних, управлінь підйомників, електродвигунів малої потужності, пускачів і інших пристроїв, якщо їх споживана потужність не перевищує допустиму.

Як це працює?

Працює вимикач світла дистанційний шляхом отримання радіосигналу з пульта управління, при натисканні кнопки. Приймач для надходження сигналу повинен бути встановлений в кімнаті, на робочому, згідно характеристикам, відстані від пульта. Його легко можна заховати за підвісною стелею або карнизом. Керуючим пристроєм є електромагнітне реле, яке комутує ланцюг живлення навантаження. Є функція "SLEEP", завдяки якій можна зробити автоматичне відключення навантаження (освітлення) через 10- 15 секунд, шляхом нетривалого натискання і утримання відповідної кнопки.


Склад комплекту:

1) Пульт дистанційний вимикач - 1 шт.

2) Приймач комутатор - 1 шт.

3) Кронштейн кріплення пульта (в деяких моделях) - 1 шт.

4) Короткий посібник користувача - 1 шт.

Посібник користувача
Псилання на PDF Завантажити
Габарити
Розміри блоку комутації (ДxШxВ) 75 x 53 x 25 (мм)
Розміри пульта управління (ДxШxВ) 110 x 43 x 15 (мм)
Властивості
Можливість підключення додаткових пультів Нет
Відстань дистанційного керування Открытое - до 50 метров (открытое пространство без каких-либо препятствий ) Закрытое - до 20 метров
Матеріал пристрою Пластиковый корпус
Кількість каналів 3 (Возможность управлять 3-мя линиями нагрузки)
Робоча радіочастота 315/433 мГц
Робоча температура -30 С ~ +60 С
Живлення та потужність
Робоча напруга 140 - 240 В переменного напряжения 50/60Hz
Максимальний струм навантаження 5 А или 1000 вт
Енергоспоживання в режимі очікування < 0.05W (двухпроводной вход должен быть подключен к нулевой линии и линии фазы)
Батарейка пульта 12V23A (A23 23A 23GA 23AE)

Ще не було питань.

Рекомендовані товари