Димери регулятори яскравості від 65грн до 2 995грн

Регулювання яскравості освітлення у житлових приміщеннях, адміністративних будинках, на вулиці проводиться з використанням різних пристроїв та технологій. Універсальний засіб для зміни інтенсивності освітлення - димер.

Що таке димер?

Це електронний пристрій для регулювання яскравості освітлення. Він дає можливість контролювати інтенсивність світлового потоку, оскільки змінює рівень напруги, що надходить на джерело світла. За допомогою цього пристрою змінюють освітленість, створюють світлові ефекти, регулюють настрій та атмосферу у приміщенні, економлять електроенергію, продовжують термін служби джерел світла. Дімери використовують з різними типами ламп.:

  • галогенними;

  • світлодіодними;

  • енергозберігаючими.

Вимикачі бувають накладними, натискними чи прохідними. Електричні світлорегулятори встановлюють у житлових кімнатах, офісах, ресторанах, готелях, на автомобільних парковках та в інших місцях, де потрібне регулювання освітлення..

Особливості конструкції

Існує кілька видів димерів різної конструкції:

  1. Поворотні. Найпоширеніший тип. Має регулятор, що обертається. Ці пристрої бувають одноканальними для регулювання роботи одного джерела світла або багатоканальними, які контролюють кілька джерел одночасно.

  2. Сенсорні. Для керування використовують сенсорні панелі, які реагують на торкання чи наближення руки. Вони відрізняються стильним зовнішнім виглядом та зручні у використанні.

  3. Дистанційні. Постачаються з ПДК. Використовують, коли керувати освітленням у місці встановлення перемикача незручно.

  4. З встановленими налаштуваннями. Деякі пристрої можуть мати встановлені налаштування: "вкл/выкл", "максимальна яскравість", "мінімальна яскравість". Це дозволяє швидко вибрати необхідний потік освітлення без ручного налаштування.

  5. Інтегровані в систему «Розумний дім». Існують побутові регулятори, які спеціально розроблені для проекту «Розумний дім». Вони забезпечують керування за допомогою смартфона, планшета або голосового помічника..

Для забезпечення ефективного функціонування освітлювального обладнання потрібно вибрати димер для конкретних потреб та сумісний зі світильником чи люстрою. Неправильний вибір призведе до неправильної роботи освітлення.


Дімери для світлодіодних ламп

Для світлодіодних світильників потрібен спеціальний тип регуляторів, оскільки вони споживають менше енергії, ніж звичайні лампи. Для роботи зі світлодіодними лампами використовують наступні модифікації димерів:

  • Fase-cut (TRIAC). У цих приладах використовується принцип фазного регулювання, тобто відбувається зміна фази змінного струму, що надходить на світлодіоди..

  • 0-10V. Ці регулятори використовують стандартний протокол 0-10 Вольт, у якому вихідна напруга змінюється від 0 до 10 Вольт. Спільно з драйверами, що підтримують напругу 0-10В, їх застосовують для зміни режиму роботи світлодіодних стрічок та ламп..

  • DALI. За допомогою цього цифрового протоколу регулюють роботу світлодіодних ламп з високою роздільною здатністю, а також функціями групового та сценічного освітлення. DALI застосовують у системах освітлення «Розумний дім» та професійних.

  • DMX. Digital Multiplex — це цифровий протокол, який використовують у професійних освітлювальних системах та звуковому устаткуванні. Накладні DMX-вимикачі для керування світлодіодними світильниками та лампами в системах з динамічними ефектами та шоу-програмами.

При виборі світлорегулятора для світлодіодних ламп чи стрічок необхідно переконатися у сумісності обладнання. Невідповідність технічних характеристик може спричинити мерехтіння, неправильну роботу лампи і навіть вихід з ладу окремих елементів.

Діммер 220 Вольт

СІснує кілька різновидів регуляторів на 220В, які різняться за способом регулювання, конструкції та функціональності:

  • Ручні. Це найпростіший і найпоширеніший тип. Вони мають поворотну ручку або кнопку, якими можна регулювати яскравість світлового потоку або потужність пристрою. Встановлюють на стіні або лампі.

  • Сенсорний диммер. Прилади, які реагують на дотиком до сенсорного екрана чи поверхні. Тач-димери з актуальним дизайном, їх інтегрують у стіни, меблі та інші поверхні. Деякі моделі з додатковими функціями - пам'ять налаштування, встановлені режими, ДУ.

  • Дистанційні. Працюють від ПДК. Вони дозволяють контролювати яскравість світла та потужність електротехнічних приладів на відстані. Дистанційні пристрої особливо зручні у випадках, коли пристрій знаходиться у важкодоступному місці, або потрібне централізоване керування кількома димерами.

  • Цифрові. Мають цифровий дисплей та забезпечують точне коригування світла або потужності пристрою. Вони можуть мати вбудований таймер, автоматичне вимкнення та інші функціональні можливості.

  • Розумні. Їх інтегрують до «Розумного дому». Приймає команди від смартфона, планшета чи голосового помічника.

В інтернет-магазині Екліпс можна купити регулятори яскравості для світлодіодних світильників за доступною ціною. У нашому каталозі ви знайдете будь-які регулятори напруги, розраховані на 220В. Їх використовують для керування світлодіодами та іншим електрообладнанням.

Вимикач з регулюванням яскравості

Вимикачі з регулюванням яскравості або димерні вимикачі працюють з різними джерелами світла - галогенні лампи, світлодіоди, деякі типи енергозберігаючих ламп. Вимикачі з регулюванням яскравості мають різну конструкцію та функціональні можливості:

  • Класичні вимикачі із диммерною функцією. Функціонують як звичайні вимикачі, але можуть регулювати світловий потік. Регулятори – поворотні ручки, кнопки, перемикачі.

  • Сенсорні. Розрізняються дизайном та функціональними можливостями.

  • Розумні. Для інтеграції до «Розумного дому». Сприймає команди з девайсів чи голосові.

  • Вбудовані. Мають різні конфігурації. Керуючі пристрої - дротові або бездротові пульти, датчики та системи розумного будинку.
  • Багатофункціональні. Не тільки змінюють інтенсивність світла, але його колір.
  • Бездротові. Не вимагають провідного підключення до освітлювального обладнання. Керуються радіосигналами чи інфрачервоним випромінюванням. Пристрої встановлюють у будь-якому місці приміщення, що дає можливість змінювати параметри освітлювальної системи зі зручної відстані.

  • Дімери з ПДУ. У комплект поставки входить ПДК, який здійснює регулювання без дотику до вимикача.

Це лише деякі з видів вимикачів, розрахованих на напругу 220 Вольт, які можна купити в інтернет-магазині Екліпс. При виборі перемикача враховуйте тип джерела світла, вимоги до освітлення, а також свої переваги щодо функціональних можливостей та специфіки управління.



Показано з 1 по 15 із 50 (всього 4 сторінок)