625грн
Є в наявності
Багато

3 штук або більше: 615грн

Опис:

SONOFF POW Origin (оновлена ​​версія POW R2) - це перемикач з вимірювачем потужності, з нещодавно оновленим чіпом ESP32, який на 200% швидше, ніж попередній чіп ESP8622. Він може відстежувати потужність, струм та напругу ваших пристроїв у режимі реального часу та сукупне енергоспоживання. POW Origin підтримує перевірку історичних даних про енергоспоживання за 6 місяців з точністю до години, дані можна експортувати до Excel на вашому телефоні. Ви можете встановити щоденні/щомісячні пороги енергоспоживання, коли ціль споживання буде досягнута, ви отримаєте push-повідомлення.

Підтримка додавання пристроїв SONOFF до Home Assistant для керування та автоматизації за допомогою програми eWeLink. Більш того, щоб допомогти вам краще заощаджувати енергоспоживання, POW Origin приєднується до Alexa Energy Dashboard, ви можете централізовано переглядати загальне або індивідуальне енергоспоживання пристрою на панелі приладів. Якщо ви підписані на розширений план eWeLink, POW Origin також сумісний з IFTTT та веб-керуванням eWeLink.

POW Origin з корпусом із найвищим ступенем вогнестійкості V-0, модернізованою клемною проводкою та великою кількістю олова зводить до мінімуму кожну деталь ризику безпеки.

Особливості:

Вимірювання потужності - моніторинг споживаної потужності, струму, напруги та сукупного енергоспоживання ваших пристроїв у режимі реального часу.

16A - підтримує максимальне навантаження 16A, сумісне з великою кількістю побутової техніки.

Історія енергоспоживання за 6 місяців по годині, а дані про енергоспоживання (з точністю до годин) можуть зберігатися до 6 місяців, і їх можна експортувати до Excel на вашому смартфоні.

Захист від перевантаження – ви можете встановити поріг потужності, струму та напруги. Як тільки будь-яка умова буде виконана, POW Origin відключить для захисту ваш пристрій.

Багатофункціональність - POW Origin має всі основні функції, такі як управління додатками, голосове управління, управління локальною мережею, розклад, налаштування поштовхового режиму, стан включення і т.д.

Центр завантажень:

 • Специфікація та документація пристрою
 • Склад комплекту:

  1) Sonoff POWR2 Origin - 1 Шт.

  2) Кронштейн для кріплення на дин рейці - 1 Шт.

  Завантажити додаток
  Додаток для Android Завантажити
  Додаток для Apple Завантажити
  Габарити
  Розміри блоку комутації (ДxШxВ) 98 x 54 x 27,5 (мм)
  Властивості
  Механізм безпеки WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
  Операційна система ANDROID, iOS
  Програма управління eWeLink
  Стандарт IEEE IEEE802.11b/g/n
  Тип безпеки WEP/TKIP/AES
  Відстань дистанційного керування Необмежено, залежить від інтернет
  Матеріал пристрою Жароміцний пластик P0
  Кількість каналів 1 канал
  Робоча радіочастота 2.412 ~ 2.484 ГГц (Wi-Fi)
  Робоча температура -10 С ~ +40 С
  Живлення та потужність
  Тип живильного струму AC
  Робоча напруга 100 - 240 В змінної напруги 50 / 60Hz
  Максимальний струм навантаження 16 А
  Енергоспоживання в режимі очікування < 0,3 Вт
  Mike / 03.12.2022
  Добрий день! Підкажіть будьласка, чи підтримує пристрій функцію бути вимкнутим по замовчанню після того як був увімкнутий і потім зникла та знову з'явилась подача електроенергії? Дякую!
  Віктор
  Доброго дня. Є три стану: попередній, завжди вимкнено та завжди включено
  Mike / 02.12.2022
  Підкажіть будьласка, чи є в прошивці опція керування станом увімкнено/вимкнено по замовчанню? Наприклад чи можна налаштувати щоб при вимкненні живлення, а потім увімкненні - вимикач по замовчанню залишався у вимкненому стані і не подавав живлення далі до споживача? Дякую!
  Віктор
  Так, але залежить від ревізії прошивки та версії модуля

  Рекомендовані товари