600грн
Є в наявності
Достатньо

Особливості:

Особливістю даного пристрою є те, що його можна використовувати як прохідний дистанційний виключач, навіть у тих випадках, де немає такої фізичної можливості, так як потрібне кабельне з'єднання зі штробою стін. Достатньо лише підведення живлення безпосередньо до освітлювального приладу.

Але цим не обмежується його застосування, можна комбінувати кількістю клавіш на вимикачі та модулями включення ламп. Так, наприклад, можна одним одноклавішним пультом, керувати освітленням у літній веранді, а другим пультом, який перебуватиме в будинку, керувати освітленням у веранді та в коридорі. Області де можуть застосовані дані пристрої обмежені лише фантазією та фізичними можливостями пристрою. Всі пристрої прив'язуються до пультів у тому порядку, який вам потрібний, і в такому режимі як вам потрібно.

Можна запрограмувати, наприклад режим тригер, це коли наказ і відключення відбувається однією кнопкою або режим без фіксації (дзвінок), це коли час робота обмежена часом утримання пальця на клавіші включення. За замовчуванням усі пульти відв'язані від модуля - приймачів. Ви можете їх самостійно прив'язати в такому порядку та режимі, який вам потрібен. Процедура програмування займає кілька секунд і не вимагає спеціальних навичок або знань, інструкцію ми також надішлемо вам.

Склад комплекту:

1) Пульт настінний передвач з батарейкою - кількість залежить від обраної моделі

2) Приймач комутатор - кількість залежить від обраної моделі

Габарити
Розміри блоку комутації (ДxШxВ) 60 x 35 x 25 (мм)
Розміри пульта управління (ДxШxВ) 86 x 86 x 13 (мм)
Властивості
Зберігання в незалежній пам'яті Так
Можливість підключення додаткових пультів Так
Тип контактів реле Активний, нормально відкритий або замикаючий контакт (SPST-NO)
Відстань дистанційного керування Відкрите - до 50 метрів (відкритий простір без будь-яких перешкод), закрите - до 30 метрів
Матеріал пристрою Пластик
Кількість каналів Залежить від обраного пристрою
Робоча радіочастота 433 мГц
Робоча температура -10 С ~ +60 С
Живлення та потужність
Тип живильного струму AC
Робоча напруга 110 - 250 В змінної напруги 50 / 60Hz
Максимальний струм навантаження 3 А
Енергоспоживання в режимі очікування < 0.5 Вт
Батарейка пульта A27 (Входить до комплекту)

Ще не було питань.

Рекомендовані товари